Connect with us

ShowBiz

Bashkë me Shyhreten, Learta sjell foton më të bukur nga pushimet

Published

on

SIGMA Banners

Learta Jakupi u bë e njohur për publikun si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit.

Që nga fillimi ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e përfolur në publik, përcjell KlinaPress.

KESCO

Duke qenë e tillë ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka ublikuar një foto me të cilën tregon se ka shkuar në pushime bashkë me vjehrrën e saj, Shyhreten dhe nga ayje ka postuar foton më të bukur ‘vjehërr e nuse’./KlinaPress/