Connect with us

ShowBiz

Bebe Rexha tregon të pasmet “bombastike” (VIDEO)

Published

on

Princ Caffe Banners

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, prej disa ditësh nuk ishte aktive në rrjetet sociale.

Ajo kishte treguar se kjo qetësi e saj vinte për shkak të probleme me shëndetin mental, duke u munduar të qëndrojë e balancuar në jetën reale.

“Në vështrim të parë, jam e sigurt se duket si një tjetër fotografi glamuroze e Bebe, por tani shëndeti mendor është shumë më keq. Është jashtëzakonisht e vështirë t’i mbaj emocionet e mia të qëndrueshme dhe të mos panikohem 24/7. Jam thjesht e mërzitur dhe ndihem e vetmuar”, është shprehur Bebe Rexha në një nga postimet paraprake të kësaj gjendjeje në Twitter.

KESCO

Por tani ajo është rikthyer dhe gjendja e saj duket të jetë më e mirë.

Kështu ka bërë të ditur përmes një video që publikoi në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke bërë ushtrime për të pasmet e saj, teksa në duar mbante qenin e saj të quajtur Bear./KlinaPress./

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *