Connect with us

ShowBiz

“Bëmë mama të të ngjaj”, vajza e Dorina Memës bën namin në rrjet

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Dorina Mema është e njohur për dashurinë që ka për fitness-in dhe trupin e gdhendur në perfeksion.

Nëse nuk e dini, do të çuditeni që Dorina është nënë e një vajze, 18 vjeçare, shkruan Albeu.com.

Nënë e bijë po ti shohësh jo vetëm për marrëdhënien që shfaqin në rrjet por edhe për pamjen, ngjajnë si dy shoqe.

KESCO

Irsin ndryshe nga e ëma nuk është një fytyrë publike, është vetëm 18 vjeç, por bukuroshja numëron plot 20 mijë ndjekës në Instagram.

Këtu merr kuptim shprehja “bëmë mama të të ngjaj”, pasi e bija e Dorinës është një ylli i vërtetë.

18 vjeçares përveç hijeshisë dallon dhe për stilin e veçantë, siç mund ta shihni në fotogalerinë e mësipërme./KlinaPress./