Connect with us

ShowBiz

Big Mama bëhet ‘nuse’, për ku është nisur kështu

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia.

Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos në këto vitet e fundit pasi iu nënshtrua një operacioni dhe largoi kilogramët e tepërt, përcjell KlinaPress.

KESCO

Big Mama tani i është rikthyer karrierës së saj dhe krahas këngëve të reja është shumë aktive në dasma dhe në festa të ndryshme familjare.

Meqë ëstë shumë aktive edhe në rrjete sociale, ajo ka publikuar disa imazhe ku duket se grimeri e ka bërë të duket si nuse dhe me këtë pamje ajo ka performuar në dasmë./KlinaPress//