Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Bikinet nuk po ia mbulojnë gjoksin Thalias

Published

on

SIGMA Banners

Thalia Hell është shumë e bukur në fytyrë.

Por, nëse ia shikojmë linjat trupore, do t’ia harrojmë sytë bojqielli që i ka, shkruan Syri Kosova.

Të paktën kështu shihet në një fotografi që Thalia e ka hedhur në Instagram.

KESCO

Në të, bukuroshja shihet e veshur me një palë bikine të holla dhe të vogla që mezi ia mbuluan gjoksin bombastik që ajo ka./KlinaPress./

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *