Connect with us

ShowBiz

Bleona Qereti një “bishe” e vërtetë, dalin pamje nga videoklipi i saj më i ri

Published

on

Schengen Visa

Bleona Qereti do nxjerrë klipin më të ri të këngës “Haters” që u publikua në shtator të vitit të kaluar.
Bleona ka lajmëruar se publikimi i këtij klipi do lansohet në 1 mars. Përveç fotove nga xhirimi i klipit që ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”.Në fotografitë e reja, këngëtarja shihet shumë seksi me paruke ngjyrë rozë dhe një veshje ekstravagante që i tregon format e saj perfekte./KlinaPress./