Connect with us

ShowBiz

Blero na tregon si ja prishin koronavirusi befasinë për Afronën

Published

on

ART MOTION

Blero e kishte planifikuar një befasi për gruan e tij Afronën.

Këngëtari Blero Muharremi ka folur lidhur me panikun që po shkaktohet për shkak të koronavirusit.

Gjatë një interviste për “1 kafe prej shpisë”, ai ka treguar se po vazhdon jetën normalisht dhe ka sugjeruar të gjithë që ta largojnë panikun, shkruan lajmi.

KESCO

Duke qenë se gruaja e tij jeton në Zvicër tani për tani ata mund të flasin vetëm nëpërmjet rrjetit dhe madje Blero e kishte pasur një befasi për Afronën mirëpo u prish për shkak të gjendjes momentale./KlinaPress./