Connect with us

ShowBiz

Blerona ‘ҫmend’ publikun, shfaqet tejet provokative në emision

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, shkruan KlinaPress.

KESCO

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket mjaftë provokative në emision./KlinaPress/