Connect with us

ShowBiz

Blerona publikon foto pa pikë grimi për Bajram, befason me pamjen

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell KlinaPress.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

KESCO

Ajo se fundmi ka humbur edhe disa kilogram, duke bërë një trup që do ta dëshironte çdo femër.

Blerona dje ka publikuar një foto për Bajram ku shihet pa pikë grimi.

Në këtë pamje, moderatorjae njohur duke krejt ndryshe. /KlinaPress/