Connect with us

ShowBiz

Brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina Tahirit

Published

on

Princ Caffe Banners

Adelina tregoi një kënd të shtëpisë së saj.

Adelina Tahiri njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në kohën e pandemisë po qëndron bashkë me më të dashurit e saj e mbyllur në shtëpi.

KESCO

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën tregon një pjesë të dhomës së saj të ndejës, e cila ka enterier modern.

Në një pjesë vërehet jastëku i brendit “Versace”, kurse të gjitha elemtentet e tjera të shtëpisë ishin moderne.Për ndryshe, Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe bashkë kanë një djalë, Jonin./KlinaPress./