Connect with us

ShowBiz

Bukuri e përjetshme/ Monica Belluci, ekspozon format në moshën 55-vjeçare (FOTO)

Published

on

GorenjeKosova

Monica Bellucci edhe pse në moshën 55-vjeçare ka treguar se ende është në formë dhe ka çfarë të tregojë për fansat e saj.

Aktorja e famshme italiane, që është aktive në Instagram, ka postuar një foto ku shfaqet me geta të zeza, duke treguar këmbët e gjatë dhe të tonifikuara.

Monica për momentin është singel, pas ndarjes në 2013 nga aktori francez Vincent Cassel me të cilin ka dy vajza, Deva dhe Leonie./KlinaPress./

KESCO