Connect with us

Sport

‘Çartet’ Conte gjen edhe dy super përforcime në Inter

Published

on

Shell Banners

Lukaku e Sanchez nuk mjaftojnë, Conte gjen edhe dy super përforcime në Inter.

Inter planifikon edhe dy përforcime para mbylljes së afatit kalimtar të verës.
Alexis Sanchez dhe jo vetëm.

Trajneri i Interit, Antonio Conte ka kërkuar nga drejtuesit e klubit edhe dy përforcime të tjera para mbylljes së afatit kalimtar të verës.

KESCO

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se “Nerazzurrët” dëshirojnë të bëjnë edhe një investim për repartin ofanziv duke transferuar Fernando Llorenten nga Tottenham Hotspur, transmeton lajmi net.

Mirëpo, Conte e sheh të nevojshëm edhe një blerjë në mesfushë ku ai kërkon ish futbollistin e tij nga Juventus, Arturo Vidal i cili po ashtu është nxjerrë në shitje nga Barcelona./KlinaPress/