Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Chloe Ferry me video nga karantina

Published

on

PEX HOST 728×90

Chloe Ferry ka postuar një video në të brendshme të kuqe në Instagram derisa po e kalon kohën e sa në karantinë

Ajo ka qenë shumë aktive me foto të nxehta gjatë vetizolimit në kuadër të pandemisë së koronavirusit.

Chloe Ferry përsëri ka bërë kështu edhe këtë të enjte ku është zhveshur në të brendshme të kuqe dhe ka sfilluar në shtëpi në një video./KlinaPress./

KESCO