Connect with us

Sport

“Çmendet” Juve, ofron 70 milionë plus Dybalan për yllin e madh

Published

on

Pex Host Big

Juventusi thuhet se është i gatshëm të sakrifikojë Paulo Dybala për Paul Pogba, por Manchester United vazhdon të qëndrojë për shumën prej 150 milionë euro.

Sipas Gazzetta dello Sport, Juve mbetet në kontakt me agjentin Mino Raiola për kthimin e Pogba, përcjell KlinaPress.com

Schira shpjegon se drejtori sportiv Fabio Paratici është ‘gati’ për të ofruar 60-70 milion euro plus Dybala për mesfushorin.

KESCO

E ardhmja e së ardhmes duhet të vendoset shumë shpejt pasi Argjentinasi të largohet nga Copa America dhe United kanë qenë prej kohësh i lidhur me transferimin e tij./KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *