Connect with us

Sport

Correa-Milan, vjen lajmi i papritur

Published

on

Pex Host Big

Ylli i Atletico Madridit, Angel Correa i ka bërë të qartë klubit të tij se ai dëshiron të largohet për t’u bashkuar me Milanin, pavarësisht interesit nga Monaco.

Milani po mundohet me të vërtetë shumë për të nënshkruar Correa dhe ka zhvilluar takime të shumta për Argjentinasin në përpjekje për të nënshkruar lojtarin, përcjell ORAinfo.

KESCO

Ndërsa një marrëveshje me Los Rojiblancos nuk është arritur ende, bisedimet janë ende në vazhdim.

Korrespodenti ynë Fabrizio Romano e kupton që Correa tani po përpiqet të bëjë një lëvizje pasi transferimi nuk është bërë plotësisht dhe bisedimet nuk janë akoma për të rifilluar./KlinaPress/