Connect with us

Sport

Correa-Milan, vjen lajmi që pak kush e priste

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Bisedimet e AC Milan dhe Atletico Madrid për Angel Correa janë ende në ngërç. Sidoqoftë, kjo mund të jetë gati të ndryshojë shumë shpejt.

Atletico është i gatshëm ta lejojë sulmuesin të transferohet te Milan, përcjell KlinaPress.

KESCO

Sipas mediave spanjolle, Atleti kanë filluar të kuptojnë se Correa dëshiron me forcë të largohet.

Prandaj, ai nuk është më në planet e tyre, që do të thotë se ata me shumë mundësi do të ulin kërkesat e tyre për të./KlinaPress/