Connect with us

ShowBiz

Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun, bëjnë ‘twerk’ në mes të skenës

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Janë dy ndër këngëtaret me të pëlqyera në trojet shqiptare.

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit.

Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.

KESCO

Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’./KlinaPress/