Connect with us

ShowBiz

Dafina ndryshon sërish pamjen, nuk do ta njihni

Published

on

Shell Banners

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan KlinaPress.

KESCO

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet sërish me një pamje të re dhe të veҫantë./KlinaPress/