Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, është një nga femrat më aktive në muzikë.

Ajo është duke mbajtur mbrëmje të shumta muzikore për fansat në qytete të ndryshme, në të gjitha trevat shqiptare.

Dafina është e njohur për paraqitjet e saj provokuese në skenë si dhe performancat energjike.

KESCO
Në një nga koncertet e fundit, këngëtarja ka bërë “twerk” të nxehtë para fansave.

Teksa ka dridhur të pasmet, Dafina edhe i ka lejuar fanset që t’i prekin të pasmet e saj gjatë performancës.

Përndryshe, këngëtarja po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit të saj më të fundit, “Lule lule”, i cili është pritur mirë nga fansat. /KLINAPress/