Connect with us

Superliga e Kosovës

Deklarata e parë e Afrim Toverlanit si trajner i Feronikelit

Published

on

ART MOTION

Afrim Tovërlani, sot mori drejtimin e Feronikelit, klub ku më parë ngriti trofe.

Toverlani foli për faqen zyrtare të klubit menjëherë pasi nënshkroi kontratën.

“E kam pranuar sfidën për t’u rikthyer në Drenas në një ambient të cilin e njoh shumë mirë, me shpresën se duke i bashkuar forcat do të arrijmë të rikthejmë rezultatet e mira dhe Feronikeli të rikthehet atu ku ka qenë në vitet e fundit”.

KESCO

“Kam ardhur këtu të punojë më përkushtimin më të madh dhe angazhimin tim për tu sfiduar me punën dhe se bashku në këtë klub të organizuar shpresojë që do të ja arrijmë qëllimit, tha Tovërlani”./KlinaPress./