Connect with us

ShowBiz

Deputetja Belje, çmend me format bombastike

Published

on

SIGMA Banners

Ajo është një nga deputetet më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Dude Baljen e cila përherë është në qendër të vëmendjen në çdo seancë parlamentare.

KESCO

Sharmi dhe eleganca e saj bien përherë në sy, madje sonte si asnjëherë tjetër.

Ajo ka postuar një fotografi në një fustan të zi ngjitur për trupi, teksa po shkëlqen.

“Është fustani në pyetje”, ka shkruar deputetja./KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *