Connect with us

ShowBiz

Dhëndri i Remzies uron Gëzimen e Hamzën për lindjen e vajzës, këto janë fjalët e tij

Published

on

Pex Host Big

Besi Bytyqi është i fejuari i Riolës, vajzës së Remzie Osmanit.

Ata janë ndër ҫiftet më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Riola dhe Besi janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshe.

KESCO

Besi përmes një postimi ka uruar Gëzimen e Hamzën për lindjen e vajzës.

“Mesi pres ta takoj Emmën”- ka shkruar ai ndër të tjera./ORAinfo/