Connect with us

ShowBiz

Diona Fona i këndon Kataleas, këngëtarja shfaqet atraktive në video projekt

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Edhe një këngë e re i është bashkuar një numri të madh të tyre që kanë ardhur gjatë sezonës së verës.

Bëhet fjalë për Diona Fonën, e cila ka publikuar projektin e ri pas asaj që e solli dy muaj ditë më parë, “Bella Vita”.

“Katalya”, titullohet kënga e re e bukuroshes që e ka shoqëruar edhe me një video tejet interesante, e cila e shfaq këngëtaren tërheqëse.

KESCO

Kënga është mjaft ritmike gjersa ajo shfaqet mjaft atraktive e veshur në fustane të ndryshëm, të cilat i shfaqnin linjat seksi trupore.

Beat e këngës i ka bërë CekicBeatz & E24 gjersa melodinëBerato kurse tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi MUMA

Ndryshe, Fona pritet që gjatë vitit të sjell edhe këngë të tjera gjersa gjatë verës ka qenë e angazhuar në koncerte. /KlinaPress/