Connect with us

ShowBiz

Djalë apo vajzë, Learta jep lajmin e madh për gjininë e fëmijës se dytë

Published

on

djale-apo-vajze,-learta-jep-lajmin-e-madh-per-gjinine-e-femijes-se-dyte
Princ Caffe Banners

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

KESCO

Në video shihet momenti prekës kur Learta e kupton se po bëhet me një vajzë. Këtij lajmi i janë gëzuar edhe familjarët e saj, të cilët kanë ‘shpërthyer’ me komente urimi.

Stafi ynë i dëshiron shtatzëni të lehtë. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon kur Learta e zbulon se foshnja në barkun e saj është vajzë…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *