Connect with us

ShowBiz

Do të bëhen prindër së shpejti, Graniti dhe Leonita pranojnë një dhuratë speciale

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Ata së shpejti do të bëhen prindër.

Çifti i njohur futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

KESCO

Ata prej se kanë publikuar lajmin se po bëhen prindër në rrjetet sociale vazhdimisht ndajnë momente të shtatzënisë së Leonitës, shkruan KlinaPress.

Kësaj radhe çifti kanë pranuar një dhuratë shumë speciale për bebin e tyre.

Është një “body”, me foto të Granitit dhe Leonitës. Futbollisti dhe bashkëshortja e tij dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në vitin 2017./KlinaPress/