Connect with us

Sport

Donnarumma-PSG, vjen lajmi i papritur

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Gianluigi Donnarumma, është në radar të Paris Saint-Germain dhe ka një çmimin prej 60 milionësh eurosh.

Portieri është një produkt i ri dhe lojtari më i vlefshëm i tyre, duke e bërë atë mënyrën më të shpejtë për të fituar një fitim të madh për kuqezinjtë këtë verë, përcjell KlinaPress.

KESCO

Sport Mediaset dhe La Gazzetta dello Sport vazhdojnë të raportojnë se PSG nuk e ka ndërmend të heqë dorë deri sa të i sigurojnë shërbimet e portierit italian./KlinaPress/