Connect with us

Lajme

Drejtori i TV Dukagjinit ka një pyetje për Isa Mustafën

Published

on

Princ Caffe Banners

Drejtori i TV Dukagjinit Ermal Panduri ka shpërndarë një deklaratë të Avdullah Hotit të LDK’së ku thotë se nëse Kurti nuk e heq taksën pa kushte, LDK nuk rrinë në atë qeveri. Panduri e konsideron këtë si kërcënim dhe e ka pyetur  kreun e LDK’së se a e ka lexuar këtë kërcënim ai./KlinaPress./