Connect with us

Lajme

Drenicasit ia marrin veturën nën kërcënimin e armës

Published

on

Schengen Visa

Një person nën kërcënimin e armës në Komoran ia ka marrë veturën një personi tjetër dhe është arratisur.

Policia ka njoftuar se nuk është raportuar për të lënduar.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar nën kërcimin e armës ia ka marrë veturën me targa vendore viktimës mashkull kosovar. Nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari është në arrati. Rasti po hetohet nga policia”, thuhet në raport./KlinaPress./

KESCO