Connect with us

ShowBiz

Dua Lipa e nis ditën me fotografi joshëse në bikini nga pishina

Published

on

SIGMA Banners

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here fotografi edhe nga paraqitjet e saj joshëse në përditshmëri.

Së fundmi, Lipa ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive me bikini në pishinë.

KESCO

Ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Los Angeles bashkë me të dashurin e saj, Anwar Hadid, me të cilin pak ditë më parë kaloi ca ditë të mira pushimi edhe në Miami.

Teksa pozon me bikini të zeza, Dua ka vënë në dukje linjat trupore, për të vilat gjithnjë komplimentohet nga fansat e saj.

Sa i përket muzikës, ajo ka që nga janari që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikore, gjersa mungoi së fundmi edhe në mbrëmjen e madhe të ndarjes së çmimeve, MTV Video Music Awardas, ndonëse ishte e nominuar. /KlinaPress/