Connect with us

ShowBiz

Dua Lipa me fotografi të fëmijërisë i uron ditëlindjen babait të saj

Published

on

ART MOTION

Dukagjin Lipa, babai i këngëtares së famshme shqiptare, Dua Lipa feston sot ditëlindjen e tij të 51-të.

Babai i këngëtares dikur ka qenë vokalist i grupit “Oda” që ishte formuar në vitin 1994 në Londër, shkruan Gazeta Sinjali.

Këngëtarja Dua Lipa përmes një postimi në Instagram dhe me anë të disa fotografive të fëmijërisë, ka uruar babain e saj për ditëlindjen e tij.

KESCO

“Të duam ty kaq shumë! Faleminderit për gjithë dashurinë, përkrahjen, udhëzimin dhe qeshjet që na dhuron të gjithëve çdo ditë. Jemi kaq me fat, Anesa, Rina dhe Gjin Lipa”, ka shkruar Dua krahas fotografive të postuara në Instagram./Gazeta Sinjali/