Connect with us

ShowBiz

Dua Lipa pas një kohe të gjatë kthehet në Londër, merr vëmendje me veshjen interesante

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Dua Lipa gjatë kësaj kohe ka qenë duke e shijuar lidhjen e re me të dashurin e saj, Anwar Hadid, derisa po qëndronin në Malibu me rastin e ditëlindjes së artistes tonë shqiptare.

Përderisa është argëtuar mjaft shumë këto ditë, zeshkania së fundmi është kthyer në shtëpinë e saj – Londër.

Ajo ka ndarë një fotografi në llogarinë personale, Instagram, kur shfaqet me një stil mjaft interesant e të veçantë.

KESCO

Me një bluzë të zezë e xhinse të kombinuara me të zeza, 24-vjeçarja ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. “Shtëpi për një minutë”, ka shkruar Dua.

Muaj më parë, ajo bëri të ditur se kishte nënshkruar marrëveshje me brendin e njohur dhe dje u shfaq tejet atraktive në videon promovuese të koleksionit. /KlinaPress/