Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Dubai nuk ka koronavirus, modelja bukuroshe u “bashkohet” sheikëve (FOTO)

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Modelja e njohur Viky Varga ka zgjedhur temperaturat e larta të Dubait për t’i qëndruar larg rrezikut të prekjes nga koronavirusi. Ajo po shpërndan vazhdimisht foto seksi, me rroba banje dhe pije të shtrenjta.

Ish e dashura e sulmuesit italian Graziano Pelle pak ditë më parë u lut për Italinë dhe për sa më pak të prekur nga virusi. Ndërsa tani duket se ka gjetur qetësinë personale në Dubai, ku sigurisht për shkak të temperaturave të larta, koronavirusi nuk ka depërtuar ende./KlinaPress./

KESCO

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *