Connect with us

ShowBiz

“Dy Zemra” publikohet kënga nga Nora dhe Butrint Imeri

Published

on

“dy-zemra”-publikohet-kenga-nga-nora-dhe-butrint-imeri
GorenjeKosova

Superhiti i Butrint Imerit dhe Nora Istrefit që do ju shoqërojë këto ditë të fundit vere, sapo u lansua në platformën Youtube.

Projekt ishte paralajmëruar kohë më parë nga të dy artistët.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Cinegr8, me tekst të vetë artistit në bashkëpunim me Gjikon.

KESCO

“Dy zemra” vjen e interpretuar nga zërat e ëmbël të artistëve të dashur për publikun.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *