Connect with us

Sport

E dashura e Lautaros, trullos fansat me foto me bikini

Published

on

COVID-19

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez vazhdojnë të shijojnë pushimet pas përfundimit të Copa Americas. Modelja argjentinase u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, që të turbullojnë mendjen.

“Po mendon të jetoj këtu”, shkruan Agustina, duke çmuar panoramën ekzotike dhe detin e mrekullueshëm pas shpinës së saj./KlinaPress/