Connect with us

Sport

E hup kontrollen Munishi: “Mi rrofshi bo.et, unë jam baba”

Published

on

PEX HOST 728×90

Kryetrajneri i FC Ballkanit, Ismet Munishi, ka reaguar pas komenteve negative që ka marrë pas humbjea ndaj Prishtinës.

“Une jom Baba per juve .

Mi rrifshi bolet komplet analista , stratega dhe te gjithë komplet. Une jon Baba”, ka shkruar Munishi në facebook.

KESCO