Connect with us

ShowBiz

E izoluar në shtëpi, Edona përgatit këtë ëmbëlsirë tradicionale për familjen

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

KESCO

Pas përhapjes së koronavirusit në Kosovë edhe familja e Edonës janë izoluar në shtëpi për të parandaluar infektimin.

E ajo këtë kohë të izolimit në shtëpi po e shfrytëzon për të gatuar ushqime për famijen, sot ajo ka përgatitur ëmbëlsirën tradicionale që përgatitet me qumësh, oriz dhe sheqer./ORAinfo/