Connect with us

ShowBiz

E izoluar në shtëpi, në këtë gjendje ka përfunduar Elita

Published

on

Princ Caffe Banners

Elita Rudi është një prej emrave më të përfolur nga pubiku i medieve rozë.

Paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse janë ato që marrin gjithmonë vëmendjen e publikut, përcjell ORAinfo.

KESCO

Në kohën kur të gjithë po izolohen në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit, edhe familja e Gjikos dhe Elitës po qëndrojnë në shtëpi.

E së fundi, Elita ka publikuar një foto ku tregon si po i përballon këto ditë si e izoluar në shtëpi./ORAinfo/