Connect with us

ShowBiz

E ka dobësuar apo shëndoshur, ja ҫfarë i ka bërë karantina Fifit

Published

on

e-ka-dobesuar-apo-shendoshur,-ja-ҫfare-i-ka-bere-karantina-fifit
SIGMA Banners

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.
Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.
Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.
Fifi është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.
Edhe karantina duket se i ka ndikuar pozitivisht dhe po duket në formë të mirë./ORAinfo/