Connect with us

Sport

E kërkoi Milani, Lovren zgjedh gjigantin tjetër italian

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Mbrojtësi i Liverpoolit, Dejan Lovren është duke u lidhur fort me një transferim te Roma në skuadrën e Serisë A, pasi ai do të largohet nga Anfield.

Corriere dello Sport raporton se Lovren beson se koha e tij në Angli po përfundon, e cila filloi në Southampton në vitin 2013, mund të jetë e gjatë dhe është pranuese për të filluar një fillim të ri në Itali, përcjell KlinaPress.

KESCO

30-vjeçari kroat nuk ishte as në pankinën për hapjen e së premtes në Premier League kundër Norwich City./KlinaPress/