Connect with us

ShowBiz

E mbulon me para në ditën e lindjes, modelja shqiptare: Gëzuar sheik

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Françeska Jaçe bën një jetë tejet luksoze, dhe këto para vijnë nga bizneset që familja e saj ka.

Bukuroshja nga Shqipëria nuk heziton që vazhdimisht nëpërmjet rrjeteve sociale të tregoj se për luksin që bën, veshjet firmato, modelet e fundit të makinave dhe pushimet në vende të ndryshme të botës.

Për ish-banoren e Bir Brother dita e djeshme ishte mjaft special, kjo pasi babai i saj festoj ditëlindjen.

KESCO

Françeska në Instagram ka ndarë pamje nga festa e ditëlindjes së të atit të cilin e quan sheik.

“Gëzuar ditëlindjen sheik, na vjen keq babi se stë kishim bërë torte, por e kompensojmë”, ka shkruar Françeska sipër një fotografie ku shihet një shumë e madhe parash mbi tavolinën me ushqim./KlinaPress./