Connect with us

Lajme

E tmerrshme: Barnatorja në Klinë një dezinfektues e shet 5 euro (FOTO)

Published

on

COVID-19

Manipulimi me çmimet në barnatore po vazhdojnë pasi qytetarët kanë filluar të marrin masat për mbrojtje nga koronavirusi, shkruan gazeta inFokus

Një lexues i Gazetës inFokus ka dërguar fotografi të një produkti i cili kishte çmimin 2.50 cent ndërsa tani nga e njëjta barnatore po shitet 5 euro, shkruan gazeta inFokus.

Barnatoret, ku qytetarët po furnizohen me maska dezinfektues, gela anibakterial e produkte të tjera që nga mëngjesi kanë qenë të bllokuara.

KESCO

Mirëpo edhe manipulimet me çmime dhe raportimi i tyre nga qytetarët kanë qenë të shumta.

Ndërkohë ju kujtojmë se çdo rast të shtrenjtimit të çmimeve mund ta raportoni në numrin 0800 80 800./Gazeta inFokus/