Connect with us

ShowBiz

E ulët, Kallashi publikon foto nudo të fanses së saj 17-vjeçare nga biseda private

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Një vajzë 17-vjeçare që e adhuron Kallashin nuk ka kursyer që t’ia dërgojë asaj një fotografi nudo. Por, çka ka bërë Kallashi?

E ka ruajtur bisedën me adoleshenten dhe bashkë me fotografinë e saj nudo, e ka publikuar në “Snapchat”. /KlinaPress.com/

KESCO

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *