Connect with us

Lokale

Edhe një rast me COVID-19! nga Klina

Published

on

edhe-nje-rast-me-covid-19!-nga-klina
ART MOTION

Edhe një rast nga Klina

Sot u konfirmuan 71 raste me Covid-19 në Kosovë, 163 të shëruar dhe 7 të vdekur. Ndër të prekurit me virus, është edhe një person nga Klina, më saktësisht nga fshati Caravik.

The post Edhe një rast me COVID-19! nga Klina appeared first on Klina.info.

KESCO
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *