Ajo e kishte fituar konkursin e parë të bukurisë që ishte mbajtur në vendin tonë, “Miss Kosova 1990”.

Bëhet fjalë për Afërdita Paçaradën, e cila është nënë e dy fëmijëve si dhe bashkëshortja e këshilltarit të ish-kryeministrit, Ramush Haradinajt, Gazmend Abrashin.

Edhe pse 47-vjeçare, zeshkania duket se nuk ka humbur asgjë nga linjat joshëse dhe seksi trupore.

KESCO

Së fundi, bukuroshja ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet provokuese në pozat që merr në plazhet e Malit të Zi.

Zeshkania ka veshur bikini të zi që i theksojnë linjat trupore për zili gjersa afër vetes mban një qenushë të bardhë ndërsa në një tjetër vë në pah të pasmet.

Ndryshe, Afërdita kujtojmë se tash e sa vite është njëra ndër organizatoret e ndejës vjetore, “Ballo shqiptare”. /KlinaPress/