Connect with us

Rajoni

Edi Rama: Në Kosovë më quajnë tradhtar e vëllai i Vuçiqit

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është pyetur për sulmet e tij ndaj mediave dhe gazetarëve në Shqipëri.

I ftuar në emisionin Pressing, Rama thotë se në Kosovë më quajnë tradhtar e vëllai i Vuçiqit.

“Mua në Kosovë më quajnë tradhtar, më quajnë Esat Pashë e më quajnë vëllai i Vuçiqit”, ka thënë Rama.

KESCO

Ndërsa, insiston të thotë se respekton të drejtën e mediave të thonë çfardo që ata duan. /Gazeta Sinjali/