Connect with us

ShowBiz

Edona niset për dasmë, vesh fustanin dhe bën frizurën më të bukur

Published

on

Schengen Visa

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan./KlinaPress/

KESCO

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./KlinaPress/