Connect with us

ShowBiz

Egzona vishet në dallam, do ia kishin lakmi të gjitha nuset

Published

on

ART MOTION

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani, Egzona Muqiqi është një emër shumë i përfolur në publik.

Famën e madhe tani po e arrin vetë me profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra, përcjell ORAinfo.

KESCO

Egzona është shumë e komentuar sidomospër veshjen e saj përherë plot stil.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në dallam e me këtë veshje po duket më e bukura nuse./KlinaPress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *