Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Eleni Foureira publikon këngën e re “Yayo”

Published

on

PEX HOST 728×90

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Eleni Foureira, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Yayo” dhe është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për tekstin, artistja ka bashkëpunuar me Andy Nicolas, Claydeen dhe Kareem, teksa për muzikën është kujdesur Claydee.

KESCO

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Elenit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/