Connect with us

ShowBiz

Elita bëhet gati të dal bashkë me Zërin, shikoni si janë veshur nënë e djalë

Published

on

GorenjeKosova

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan KlinaPress.

KESCO

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot në një foto ajo shihet bashkë me Zërin dhe të dy po duken shumë të ëmbël./KlinaPress/