Connect with us

ShowBiz

Elita lë pa fjalë, publikon këtë foto nga karantina

Published

on

PEX HOST 728×90

Elita Rudi është një prej emrave më të përfolur nga pubiku i medieve rozë.

Paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse janë ato që marrin gjithmonë vëmendjen e publikut, përcjell ORAinfo.

KESCO

Në kohën kur të gjithë po izolohen në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit, edhe familja e Gjikos dhe Elitës po qëndrojnë në shtëpi.

Sot, Elita ka publikuar një foto ku shihet se edhe në karantinë, Elita po kujdeset për veten dhe në imazhin e fundit ajo po shfaqet mahnitëse./ORAinfo/